Spektakl INTRYGA

Data wydarzenia: 16.05.2014 godz: 19:00

Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa GOK Brzeźno
Po wielkim sukcesie sobotniej premiery spektaklu "Intryga", zapraszamy Państwa na kolejne spektakle - już w maju! Na prośbę naszych Widzów, uruchomiliśmy już sprzedaż biletów.

Szanowany lekarz z podwarszawskiej miejscowości ma romans z żoną miejscowego, wpływowego przedsiębiorcy. Zakochani spotykają się potajemnie, jednak na drodze do pełni ich szczęścia stoi mąż kobiety. Pewnego wieczoru, doktorowi Andrzejowi Lipskiemu składa nieoczekiwaną wizytę biznesmen Robert Borowiecki. Wiedząc o romansie żony z lekarzem, przedstawia propozycję, która zadowoli całą trójkę. Lipski ma podpisać fikcyjny zgon Borowieckiego, dzięki czemu jego żona otrzyma dwadzieścia milionów z polisy. Pieniądze te przekaże jednak mężowi. Za to, jako wdowa, będzie mogła oficjalnie związać się ze swoim kochankiem. To jednak początek historii pełnej niespodziewanych zwrotów akcji, gdzie wszystko, co początkowo wydaje się jasne i logiczne, za chwilę okazuje się fałszywym tropem...


Gramy:
- w piątek, 16 maja o godz. 19:00
- w sobotę, 17 maja o godz. 19:00
w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie, przy ul. Głównej 70a (obok "Orlika"). Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w biurze GOK-u.

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE, pod numerem tel. 601 633 843.

PLAKAT | TRAILER | RELACJA RADIOWA Z PREMIERY | RELACJA TVP POZNAŃ